Logo firmy

Kursy obsługi żurawi okrętowych

Oferta » Uprawnienia żurawie morskie

Morski Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand oferuje kursy morskie z obsługi urządzeń dźwigowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę kursu obsługi żurawi okrętowych. Zakres naszego szkolenia obejmuje rozbudowaną cześć teoretyczną, jak również praktyczną. Dzięki temu absolwenci kursu, którzy zdobyli odpowiednie kwalifikacje poświadczone egzaminem, mogą rozpocząć pracę na stanowisku operatora żurawi (dźwigów) morskich. Program naszych kursów jest realizowany zgodnie z zaleceniami armatorów i towarzystw klasyfikacyjnych. Aby rozpocząć kurs, należy spełniać następujące warunki:

  • ukończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • brak przeciwwskazań poświadczony przez lekarza medycyny pracy.

Żurawie okrętowe zainstalowane są na większości jednostek morskich, czyli tam, gdzie praca na żurawiach samojezdnych, stoczniowych czy portowych jest niemożliwa.

 

Uprawnienia na żurawie okrętowe

 

Uprawnienia na żurawie okrętowe to niezbędne kwalifikacje wszystkich, którzy pracują w portach czy na statkach podczas przeładunku towaru. Żurawie okrętowe pozwalają w szybki, sprawny i bezpieczny sposób przeładować różnego rodzaje ładunki – materiały sypkie, palety, kontenery, czy statków-chłodni. Wykorzystuje się je często do przeładunku towaru pomiędzy statkami (również poza portem) oraz na drodze statek-port.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, które chcą przeszkolić swoich pracowników.

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję