Logo firmy

Uprawnienia HDS żurawi przenośnych

Szkolenia z obsługi i konserwacji dźwignic » Uprawnienia HDS żurawi przenośnych

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand zaprasza na kursy przygotowujące do uzyskania uprawnień HDS (żurawi przenośnych). Uczestnicy naszych kursów zdobywają niezbędne umiejętności i obszerną wiedzę od doświadczonych wykładowców. Uczestnik szkolenia musi być pełnoletni, posiadać wykształcenie minimum podstawowe oraz nie posiadać żadnych przeciwwskazań do pracy na stanowisku operatora żurawia. Każdy kurs projektowany jest na bazie wymagań Urzędu Dozoru Technicznego oraz zgodnie z przepisami prawa.

Program szkolenia zakłada przekazanie wiadomości o dźwigach, dozorze technicznym, budowie i działaniu dźwigu, jego elementach, eksploatacji oraz obsłudze. Ponadto każdy uczestnik zostanie poinformowany o obowiązkach operatora, również odnośnie odpowiedniego zachowania się w sytuacjach awaryjnych oraz w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zależy nam, aby uczestnicy zdobyli wszystkie niezbędne informacje na temat przepisów i obsługi dźwigów, by mogli podjąć pracę bez obaw. Zajęcia praktyczne odbywają się pod okiem specjalisty na terenie ośrodka lub danego przedsiębiorstwa, o ile posiada wymagany sprzęt i odpowiednie warunki.

Uczestnicy kursu otrzymują niezbędne materiały do nauki oraz wykaz zagadnień pojawiających się na egzaminie. Uprawnienia HDS (Szczecin) nadawane są po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu przeprowadzonego przez wydelegowanych inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia ważne są na terenie całego kraju, bez określonego terminu ważności.

Kadra szkoleniowa z Ośrodka Szkolenia Technicznego Gorand dba o stały rozwój, posiada doskonałą znajomość tematu oraz wiedzę, którą zawsze przekazuje w sposób jak najbardziej przystępny i bezstresowy. Sprzęt, na którym kursanci odbywają praktykę jest zawsze sprawny i spełnia wymogi Urzędu Dozoru Technicznego. W naszym ośrodku organizujemy szkolenia zawsze dostosowane do uczestników, chcących otrzymać uprawnienia HDS. Szczecin jest miastem, gdzie prowadzimy swoją działalność. Serdecznie zapraszamy osoby prywatne i pracowników przedsiębiorstw do zapoznania się z naszą pełną ofertą.  

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję