Logo firmy

Kurs na wózki widłowe w Szczecinie

Oferta »  Kurs na wózki widłowe w Szczecinie

Naszą ofertę szkoleń kierujemy do osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i podnieść kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach z obsługi wózków podnośnikowych. Szczecin jest miastem, gdzie mieści się Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand, w którym to kursanci zostają przygotowywani do egzaminu zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego lub Transportowego Dozoru Technicznego. Instruktorzy mają rozległą wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie w pracy, dzięki czemu mogą przekazać wszystkie niezbędne informacje w sposób jasny i bezstresowy. Dzięki długoletniej praktyce w branży będą również mogli opowiedzieć o realnych sytuacjach, które mogą być z pozoru problematyczne i stresujące dla początkującego operatora. Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszych salach szkoleniowych, jednak grupy zorganizowane mogą ustalić inne miejsce, o ile spełnia odpowiednie standardy. Natomiast zajęcia praktyczne odbywają się na halach treningowych, co pozwala na niezależność od warunków atmosferycznych i umożliwia całkowite skupienie na wykonywanych zadaniach.

 

Szkolenia dla operatorów wózków widłowych w Szczecinie

 

Kursy na wózki widłowe organizowane przez Ośrodek Szkolenia Technicznego kompleksowo przygotowują do zawodu operatora wózków podnośnikowych. Oferujemy profesjonalną kadrę, która przekaże najważniejsze informacje na temat obsługi wózków podnośnikowych, eksploatacji, budowie i działaniu, a także o obowiązkach operatora, również w przypadku awarii lub innych sytuacji problemowych. Każdy uczestnik naszego kursu otrzymuje materiały szkoleniowe oraz wykaz zagadnień, jakie będą poruszane na egzaminie. Po odbyciu kursu i pozytywnego wyniku szkolenia operator otrzymuje terminowe uprawnienia do obsługi klasycznych wózków podnośnikowych niezależnie od udźwigu, typu, wysokości podnoszenia.

 

Kiedy może się przydać kurs na wózek widłowy?

 

 Kurs dla operatorów wózków podnośnikowych to bardzo często wybierane szkolenie. Nie ma w tym nic dziwnego – operatorzy wózków widłowych to bardzo pożądany zawód, który jest potrzebny w wielu miejscach pracy. Wózki używane są wszędzie tam, gdzie jest konieczność przenoszenia ciężkich towarów. Wózki mają jednak pewne ograniczenia i w niektórych branżach przydatniejsze są uprawnienia na suwnice. Uprawnienia i umiejętności zdobyte podczas kursu dla operatorów wózków widłowych pozwolą uczestnikowi pracować w takich miejscach jak:

  • magazyny dużych sklepów,
  • supermarkety spożywcze,
  • sklepy z artykułami budowlanymi i meblowymi,
  • porty i stocznie,
  • hurtownie.

Uczestnicy naszych szkoleń i kursów zyskują wszystkie potrzebne umiejętności do podjęcia pracy na stanowisku operatora wózków widłowych. Ogromną wagę przykładamy do nabycia wiedzy praktycznej, dzięki czemu absolwenci naszego ośrodka szkoleniowego to wykwalifikowane osoby mogące podjąć się pracy od zaraz.

 

Ile zarabia operator wózka widłowego

 

 Aby zostać operatorem wózka widłowego, należy ukończyć stosowny kurs na operatora. Takie szkolenie jest oferowane w naszym ośrodku i daje ogromną szansę wielu osobom na znalezienie sensownej i dobrze płatnej pracy. Na portalach ogłoszeniowych znajduje się bardzo dużo ofert pracodawców z różnych branż. Średnie miesięczne zarobki operatora wózka widłowego wynoszą około 3200 zł netto. Wielu operatorów jednak zarabia znacznie więcej. Warunkuje to zdobyte doświadczenie, wiedza, umiejętności i dodatkowe kursy.

Warunkiem podjęcia szkolenia jest status osoby pełnoletniej, minimum podstawowe wykształcenie oraz odbycie obowiązkowych badań lekarskich. Zapraszamy osoby prywatne oraz zakłady pracy do skorzystania z naszej oferty szkoleń.

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję