Logo firmy

Szkolenia z wózków podnośnikowych w Szczecinie

Szkolenia z obsługi i konserwacji dźwignic » Szkolenia z wózków podnośnikowych w Szczecinie

Naszą ofertę szkoleń kierujemy do osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i podnieść kwalifikacje, dzięki uprawnieniom do obsługi wózków podnośnikowych. Szczecin jest miastem, gdzie mieści się Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand, w którym to kursanci zostają przygotowywani do egzaminu zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego.

Instruktorzy posiadają rozległą wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie w pracy, dzięki czemu mogą przekazać wszystkie niezbędne informacje w sposób jasny i bezstresowy. Dzięki długoletniej praktyce w branży będą również mogli opowiedzieć o realnych sytuacjach, które mogą być z pozoru problematyczne i stresujące dla początkującego operatora. Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszych salach szkoleniowych, jednak grupy zorganizowane mogą ustalić inne miejsce, o ile spełnia odpowiednie standardy. Natomiast zajęcia praktyczne odbywają się na halach treningowych, co pozwala na niezależność od warunków atmosferycznych i daje całkowite skupienie na wykonywanych zadaniach.

Kursy organizowane przez Ośrodek Szkolenia Technicznego kompleksowo przygotowują do zawodu operatora wózków podnośnikowych. Szczecin oferuje profesjonalną kadrę, która przekaże najważniejsze informacje na temat obsługi wózków podnośnikowych, eksploatacji, budowie i działaniu, a także o obowiązkach operatora, również w przypadku awarii lub innych sytuacji problemowych. Każdy uczestnik naszego kursu otrzymuje materiały szkoleniowe oraz wykaz zagadnień, jakie będą poruszane na egzaminie. Po odbyciu kursu i pozytywnego wyniku szkolenia operator otrzymuje bezterminowe uprawnienia do obsługi wszystkich typów wózków jezdniowych niezależnie od udźwigu, typu, wysokości podnoszenia.

Warunkiem podjęcia szkolenia jest status osoby pełnoletniej, minimum podstawowe wykształcenie oraz odbycie obowiązkowych badań lekarskich. Zapraszamy osoby prywatne oraz zakłady pracy do skorzystania z naszej oferty szkoleń. Dla grup zorganizowanych mogą również odbyć się w innym miejscu niż nasze sale szkoleniowe.

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję