Logo firmy

Szkolenia morskie i portowe

Oferta » Szkolenia morskie i portowe

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand powstał w celu zabezpieczenia wszystkich potrzeb w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jak i uzyskania niezbędnych uprawnień poprzez szkolenia morskie. Szczecin jako miasto portowe jest idealnym miejscem, gdzie nasi kursanci mogą odbywać praktykę oraz uczęszczać na zajęcia teoretyczne. Aby przystąpić do kursu przyszły uczestnik musi być pełnoletni oraz odbyć badania lekarskie, potwierdzające aktualny stan zdrowia.

Szkolenie daje szansę kursantom na zdobycie uprawnień z obsługi żurawi okrętowych wysięgnikowych i żurawi bomowych. Oferujemy szkolenia dla cumowników i lukowych, a także szkolenia dla osób realizujących ocenę zużycia osprzętu przeładunkowego - Lifting Equipment Inspection. Kurs ma na celu uzyskanie niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz doświadczenia i umiejętności zachowania się w nietypowych, bądź awaryjnych sytuacjach.

Kursy morskie - zaplecze techniczne

Kursy organizowane przez Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand kompleksowo przygotowują do egzaminu, który będzie przeprowadzony przez Urząd Dozoru Technicznego, nadającego odpowiednie uprawnienia do pracy na samodzielnym stanowisku. Posiadamy odpowiednio przystosowane sale szkoleniowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, jednak organizujemy kursy również poza ośrodkiem w miejscu wyznaczonym przez klienta, o ile będzie spełniało określone wymogi. Sprzęt wykorzystywany podczas zajęć praktycznych jest w pełni sprawny i spełnia wymogi Urzędu Dozoru Technicznego. Poruszane na szkoleniu zagadnienia będą dotyczyły obsługi dźwigów, budowy, eksploatacji, a także obowiązków operatora. Kursanci otrzymają niezbędne materiały do nauki oraz wykaz zagadnień, które pojawią się na egzaminie.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i grup zorganizowanych, które chcą zdobyć uprawnienia operatora dźwigów, dzięki szkoleniom morskim, które odbywają się w Szczecinie. Pomogą one podnieść kompetencje i zwiększyć szansę na rynku pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.  

szkolenia portowe morskie zurawie

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję