Logo firmy

Suwnice

Szkolenia z obsługi i konserwacji dźwignic » Suwnice

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand oferuje specjalistyczne szkolenia dla operatorów i konserwatorów dźwignic, oferta kursu obejmuje również suwnice. Szczecin jest miastem, gdzie przyjmujemy wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć rozległą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Nasz ośrodek dysponuje profesjonalna kadrą, która w prosty i przystępny sposób przekazuje najważniejsze informacje na temat obsługi suwnic, obowiązkach operatora, działania i eksploatacji suwnic. Podczas szkolenia również omawiane będą zagadnienia związane z dozorem technicznym, bezpieczeństwem i higieną pracy, obowiązkami operatora suwnic przed rozpoczęciem pracy, w tracie pracy i po jej zakończeniu. Nasi wykładowcy poruszą również temat nietypowych i awaryjnych sytuacji w trakcie pracy, co będzie szczególnie ważne dla początkujących osób, które nie miały żadnych doświadczeń na placu budowy.

Zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie będzie wystarczająca, by podjąć się zawodu operatora suwnic, dlatego nasi wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem prowadzą również zajęcia praktyczne na odpowiednio przystosowanym, rozległym terenie, umożliwiającym wykorzystanie wszystkich możliwości sprzętu.

Kursy na operatora suwnic organizowane przez Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand przygotowują w kompleksowy sposób uczestników do egzaminu, który będzie przeprowadzony przez przedstawiciela Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu zostają nadane uprawnienia do pracy na samodzielnym stanowisku. Nasz ośrodek posiada odpowiednio przystosowane sale wykładowe oraz teren umożliwiający szkolenia praktyczne. Organizujemy kursy dla osób prywatnych w zorganizowanej grupie, a także dla przedsiębiorstw, chcących podwyższyć kompetencje i ułatwić zdobycie odpowiednich kwalifikacji swoim pracownikom, między innymi na stanowisku operatora suwnic. Szczecin i okolice to region, w którym oferujemy dojazd do klienta biznesowego w dogodnym terminie, po wcześniejszym zorganizowaniu grupy.

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję