Logo firmy

Kurs na operatora żurawi samojezdnych

Szkolenia z obsługi i konserwacji dźwignic » Kurs na operatora żurawi samojezdnych

Kurs na operatora żurawi samojezdnych, to nasza propozycja podnoszenia i zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych. Organizowany przez firmę Gorand ze Szczecina kurs na operatora żurawi samojezdnych dzieli się na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Całe szkolenie kończy się państwowym egzaminem, przeprowadzanym przez komisję Urzędu Dozoru Technicznego. Pozytywny wynik oznacza uzyskanie uprawnień do obsługi żurawi samojezdnych UDT . Uprawnienia wydawane są terminowo i pozwalają na obsługę żurawi, zainstalowanych na podwoziach samochodowych.

 

Co zrobić, aby zapisać się na kurs na operatora żurawi samojezdnych?

 • Należy mieć ukończone 18 lat,
 • Minimum wykształcenie podstawowe,
 • Uzyskać zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w zawodzie operatora żurawi samojezdnych.

 

Czego nauczy Cie kurs na operatora żurawi samojezdnych?

Biorąc udział w naszym szkoleniu, zdobędziesz konieczną wiedzę i umiejętności, aby bezpiecznie i profesjonalnie obsługiwać żurawie samojezdne. Cały kurs podzielony jest na kilka etapów, w tym:

 

 • informacje o dozorze technicznym,
 • nauka o żurawiach samojezdnych,
 • nauka o tym, jak zbudowane są żurawie i dźwigi samojezdne,
 • poznanie obowiązków operatora żurawia,
 • zasady BHP w pracy operatora żurawi,
 • zajęcia praktyczne na żurawiach.

 

Zajęcia praktyczne prowadzone są w naturalnych warunkach używania żurawi samojezdnych. Są to tereny współpracujących z nami firm transportowych, logistycznych i budowlanych. Zajęcia prowadzone są na w pełni sprawnych i wykorzystywanych w codziennej pracy żurawiach samojezdnych. Nauka prowadzona jest na sprzęcie firm Fuchs i Liebherr, czyli dwóch największych producentach tego rodzaju urządzeń. Bardzo zaawansowana część praktyczna doskonale przygotuje Państwo do pracy w zawodzie operatora żurawi samojezdnych, bez względu na rodzaj używanego w pracy sprzętu i charakter wykonywanych nim zadań. Uprawnienia zawodowe na operatora pozwalają podjąć pracę w branży budowlanej, transportowej oraz przetwórstwa metali.

 • Czas oczekiwania na wydanie uprawnień po zdanym egzaminie to ok. 3 tygodnie.
 • Czas trwania zajęć praktycznych to ok. 5 do 10 godzin.

Zajęcia teoretyczne mogą być przeprowadzone w dogodnym dla Państwa czasie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W cenie kursu otrzymają Państwo niezbędne materiały szkoleniowe. Zapraszamy do współpracy osoby ze Szczecina i jego okolic, a także pracodawców, chcących skierować na kurs swoich pracowników.

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję