Logo firmy

Kurs HDS w Szczecinie

Oferta » Kurs HDS w Szczecinie

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand ma na celu przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia uprawnień do czynności takich jak obsługa HDS – hydraulicznych dźwigów samochodowych. W naszym ośrodku zdobędziesz umiejętności i wiedzę od najlepszych specjalistów. Kurs HDS (Szczecin) został stworzony na bazie wymagań Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas zajęć przedstawimy najważniejsze aktualne przepisy prawa i zasady obsługi dźwigów. W naszym ośrodku zapewniamy wszystkim uczestnikom najwyższą jakość kształcenia. Oprócz zasad obsługi dźwigów przygotowujemy również kursantów do pracy na stanowisku, gdzie będą musieli się zmierzyć z nieoczekiwanymi sytuacjami.

Między innymi prowadzimy szkolenia na operatorów wyciągów, wciągarek, wciągarek, podestów ruchomych, dźwigów, wszystkich, wszystkich typów żurawi (m.in. przenośnych, szynowych, samojezdnych, stacjonarnych, jak i żurawi wieżowych). Szczecin jest miastem, gdzie głównie odbywają się nasze kursy, jednak na życzenie przeprowadzamy szkolenia w salach udostępnionych przez zlecającego. W zamkniętym pomieszczeniu i bezpiecznych warunkach nasz ośrodek oferuje również kurs sztaplarki (Szczecin). Plac manewrowy jest w pełni przystosowany do odbywania szkoleń praktycznych w tym zakresie.

Program zajęć realizowany przez Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand obejmuje między innymi przekazanie informacji dotyczących dozoru technicznego, obowiązków operatora sprzętu, budowy hydraulicznych dźwigów samochodowych, eksploatacji sprzętów, BHP. Oferujemy także zajęcia praktyczne na w pełni sprawnym sprzęcie, zgodnym z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego. Ponadto wszyscy kursanci otrzymują od ośrodka niezbędne materiały do nauki oraz wykaz zagadnień, jakie pojawią się na egzaminie przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Z roku na rok liczba przygotowanych do egzaminu kursantów systematycznie rośnie. Nasze szkolenia prowadzimy nie tylko w języku Polskim, ale również angielskim i rosyjskim. Zapraszamy na kursy morskie, HDS i kurs sztaplarki w Szczecinie.

Kurs hds w Szczecinie w Osrodku Szkoleniowy Gorand

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję