Logo firmy

Dźwigi budowlane

Szkolenia z obsługi i konserwacji dźwignic » Dźwigi budowlane

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand prowadzi szkolenia i przygotowuje do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego uczestników, chcących otrzymać uprawnienia na dźwigi budowlane. Szczecin jest siedzibą naszego ośrodka, do którego zapraszamy osoby prywatne, które będą przydzielone do grup zorganizowanych oraz przedsiębiorstwa, którym zależy na podniesieniu kompetencji swoich pracowników.

W ramach szkolenia nasza profesjonalna kadra będzie omawiała wszystkie zagadnienia z zakresu obsługi dźwigów budowlanych, ich działania, eksploatacji, a także obowiązków operatora dźwigów budowlanych przed rozpoczęciem pracy, w trakcie oraz po jej zakończeniu. Poruszane będą również tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz przekazywane wiadomości o dozorze technicznym. Jednak teoria to nie wszystko. W ramach szkolenia uczestnicy będą odbywali zajęcia praktyczne na odpowiednio przystosowanym terenie, by mogli wczuć się w rolę operatora na początkowym etapie zbierania doświadczeń.

Odbycie kursu wiąże się z przystąpieniem do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Wydawane uprawnienia na operatora dźwigu budowlanego są terminowe. Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie 18 lat, zdobycie wykształcenia przynajmniej podstawowego oraz brak jakichkolwiek przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora dźwigu budowlanego.

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy kursów zdobyli kompleksową wiedzę na temat pracy operatora dźwigu budowlanego. Szczecin jest miastem prowadzenia naszego ośrodka, który zapewnia odpowiednio przystosowane sale szkoleniowe oraz teren, na którym uczestnicy będą mogli wykonywać ćwiczenia praktyczne. Nasza kadra posiada rozległą wiedzę w branży oraz duże doświadczenie, co sprawia, że będą mogli przekazać również informacje na temat codziennej pracy operatora dźwigu, a także zaistnienia nietypowych sytuacji i sposobu zachowania na placu budowy.  

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję