Logo firmy

Kursy operatorów żurawi wieżowych.

Oferta » Kursy operatorów żurawi wieżowych.

Nasz ośrodek szkolenia technicznego oferuje kursy operatorów żurawi wieżowych. Odbycie kursu wiąże się z przystąpieniem do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Pomyślne zdanie egzaminu potwierdza zdobyte kwalifikacje i upoważnia do obsługi żurawi wieżowych. Wydawane uprawnienia są .. Warunkiem przystąpienia do kursu jest:

  • ukończenie 18 lat,
  • posiadanie przynajmniej wykształcenia podstawowego,
  • brak jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora żurawia wieżowego.

Żurawie wieżowe znaleźć można na niemal wszystkich placach budowy. Mogą być umieszczane stacjonarnie (również na kondygnacjach budowanego obiektu), lub na podłożu obok budynku. Zapotrzebowanie na operatorów żurawi wieżowych jest bardzo duże, a ich zarobki oraz warunki zatrudnienia dość atrakcyjne. Skorzystanie z organizowanych przez nas szkoleń daje szansę na rozwinięcie swojej kariery zawodowej.

 

Przebieg szkolenia dla operatorów żurawi wieżowych.

 

Kursy na operatora żurawia wieżowego podzielone są podobnie jak w przypadku kursów na operatorów żurawi samojezdnych na część teoretyczną i praktyczną. W ramach szkolenia na operatorów żurawi wieżowych nasza profesjonalna kadra będzie omawiała wszystkie zagadnienia z zakresu obsługi tych żurawi, ich działania, eksploatacji, a także obowiązków operatora żurawi przed rozpoczęciem pracy, w trakcie oraz po jej zakończeniu. Poruszane będą również tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz przekazywane wiadomości o dozorze technicznym. Jednak teoria to nie wszystko. W ramach szkolenia uczestnicy będą odbywali zajęcia praktyczne na odpowiednio przystosowanym terenie, by mogli wczuć się w rolę operatora na początkowym etapie zbierania doświadczeń.

Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy kursów zdobyli kompleksową wiedzę na temat pracy operatora żurawia wieżowego. Nasza kadra ma rozległą wiedzę w branży oraz duże doświadczenie, co sprawia, że będą mogli przekazać również informacje na temat codziennej pracy operatora żurawia, a także zaistnienia nietypowych sytuacji i sposobu zachowania na placu budowy.  

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję