Logo firmy

Kurs na podnośniki w Szczecinie

Oferta » Kurs na podnośniki w Szczecinie

W ofercie Ośrodka Szkolenia Technicznego Gorand prowadzony jest kurs obsługi podestów ruchomych. Szczecin jest miastem, gdzie przygotowujemy kursantów z wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej do egzaminu przed komisją kwalifikacyjną UDT. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas zajęć na kursie omawiane są typy podestów ruchomych (teleskopowe, nożycowe, przewoźne, przegubowe, przejezdne wolnobieżne), a także czynności operatora w trakcie pracy, budowa podestów ruchomych, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy podczas obsługi platform roboczych.

W trakcie szkolenia każda osoba otrzymuje kompleksową wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi podestu, a także sposobów postępowania w przypadku wypadku lub awarii. Zajęcia praktyczne z doświadczonym wykładowcą umożliwiają podjęcie pracy na dowolnym typie podestu w sposób bezstresowy. Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand naucza według programów zaakceptowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Po ukończeniu kursu z obsługi podestów ruchomych (Szczecin) operator otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi podestów dowolnej marki, udźwigu, typu, sposobu napędu czy wysokości podnoszenia.

Kurs przeznaczony jest dla operatorów podnośników koszowych, pracowników budowlanych, instalatorów. Kandydat na operatora powinien być pełnoletni oraz posiadać stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku, potwierdzony stosownymi badaniami lekarskimi. Podczas organizowanych przez nas szkoleń dbamy o kompleksowe przekazanie wiedz, dzielenie się doświadczeniami, odpowiednie zaplecze dydaktyczne oraz urządzenia treningowe, które spełniają wszystkie niezbędne normy i wymagania zgodnie z przepisami prawa. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w dogodnych terminach dla prywatnych grup zorganizowanych oraz przedsiębiorstw, również na własnym sprzęcie. Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów z zakresu podestów ruchomych. Szczecin jest głównym miastem organizacji naszych szkoleń, ale również zapraszamy zainteresowane firmy w celu uzgodnienia innego miejsca kursu.  

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję