Logo firmy

Szkolenia morskie i portowe

Oferta » Szkolenia morskie i portowe


Szkolenia morskie i portowe


Szkolenia obejmują obsługę:

  • żurawi okrętowych wysięgnikowych
  • żurawi bomowych
  • oraz szkolenia dla cumowników i lukowych
  • a także szkolenia dla osób realizujących ocenę zużycia osprzętu przeładunkowego - Lifting Equipment Inspection

 

Szkolenia odbywają się przy ul. Piskorskiego w Szczecinie lub w salach udostępnionych przez firmy zlecające szkolenie.

 

Ilość przeszkolonych osób w ostatnich latach:

  • Rok 2013 - 150 osób
  • Rok 2014 - 150 osób
  • Rok 2015 - 170 osób
  • Rok 2016 - 180 osób
Morski Ośrodek Szkolenia Technicznego Gorand - Maritime Technical Training Centre
 

 

Poświadczenie kompetencji UDT nr CO/UTB/Sz/37/24/17

 

Praca w portach morskich i na statkach jest bardzo ciekawa, dobrze płatna, ale również wymagająca i niebezpieczna. Wykonywanie takiego zawodu musi być poprzedzone udziałem w dedykowanych, specjalistycznych szkoleniach. Zdobyta w ich trakcie wiedza i umiejętności, dają możliwość sprawnej, wydajnej i przede wszystkim bezpiecznej pracy w najtrudniejszych warunkach.

Ośrodek szkoleń Gorand wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników i pracodawców, przygotowując ofertę szkoleń morskich i portowych. Dla zapewnienia lepszej czytelności i kompleksowości nauki, podzieliliśmy ją na trzy grupy kursów:

1 – szkolenia z obsługi żurawi okrętowych wysięgnikowych i żurawi bomowych,

2 – szkolenia dla cumowników i lukowych,

3 – szkolenia pozwalające oceniać zużycie osprzętu przeładunkowego.

Każda z w/w grup szkoleń gwarantuje uzyskanie wiedzy i umiejętności na najwyższym technicznym poziomie. Udział w kursie daje realną szansę na podwyższenie kwalifikacji zawodowych, awans na nowe stanowisko, wzrost zarobków lub zatrudnienie w innym zakładzie pracy. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują potwierdzenie udziału w nim, szczegółowo opisujące przebieg kursu i umiejętności, które zostały w jego trakcie zdobyte. Dokument ten powinien zostać dołączony do każdego CV i listu motywacyjnego, dając Państwu dużą przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o stanowisko.

 

Organizujemy szkolenia na zlecenie pracodawców

Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno dla osób szukających pracy i chcących we własnym zakresie podnieść kwalifikacje, jak również do zakładów pracy ze Szczecina i okolic. Jeżeli zatrudniają Państwo pracowników, chcą dać im nowe umiejętności, awansować na wyższe stanowiska i podnieść konkurencyjność swojej firmy, zapraszamy do współpracy z nami. Zorganizujemy dla Państwa pracowników profesjonalne szkolenia na określony temat, tworząc program szkolenia w porozumieniu ze zlecającym go. Szkolenia mogą być realizowane w naszym obiekcie lub w posiadanych przez Państwo salach na terenie zakładu pracy.Więcej szczegółów

Logo firmy Energopol
Logo firmy Scanjet
Logo firmy Digiservice
Logo firmy Durable
Logo firmy Iqmetal
Logo firmy Polferries
Logo firmy Gaz-system
Logo firmy Msrgryfia
Logo firmy Muehlhan
Logo firmy Marko-service
Logo firmy Polskielng
Logo firmy Navikon
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję